fbpx

Новости

POST_FB_MK--НОВО-Дали-Дезодоранс-део-спреј-за-мажи-и-жени POST_FB_MK--НОВО-Милорд-Млечен-бисквит-со-путер POST_FB_MK--НОВО-Свинско-каре-Слога POST_FB_MK--НОВО-Чоколаден-колач-брауни-Ети

 

NOVOSTI_-НАМАЗИ-Х2

За апликација за работа кликнете овде!

Контакт e-mail: vrabotuvanje@kam.com.mk

Сите актуелни огласи за вработување во KAM погледнете ги подолу:

 

 

Вработуваме касиери во Скопје, Петровец, Виница, Струмица, Штип,

 

 

 

Вработување раководни лица Скопје, Петровец, Гевгелија, Виница, Радовиш, Кочани, Велес, Кичево

 

 

 

 

 

 

ОТВОРАЊЕ НА НОВ КАМ МАРКЕТ ВО КУМАНОВО 

 
Стартуваше со работа нов КАМ МАРКЕТ на ул. “7” бр. 32 во Куманово 😍
Своите секојдневни потреби за прехранбени и непрехранбени производи отсега потрошувачите ќе ги задоволуваат во современ продажен простор од 550 м2 со поголема функционалност, со збогатена понуда на производи, модернизирана пекара и поголема прегледност при пазарењето. 😍
 
Повелете, Ве очекуваме.
Ваш КАМ

КАМ маркет го отвора својот најголем и најсовремен маркет во Прилеп ! ОТВОРАЊЕ НА НОВ КАМ МАРКЕТ ВО КУМАНОВО 

Најголемиот малопродажен синџир во земјава, „КАМ“, отвора нов 5-ти маркет во Прилеп, лоциран на улицата „Цар Самоил“ бр. 28.

Новиот маркет се простира на вкупна површина од над 733 квадратни метри. Продажниот простор зафаќа 555 квадратни метри, речиси 120 квадратни метри се магацински простор, а преостанатите се помошни и канцелариски простории.

Во рамките на маркетот има и пекарница во која прилепчани ќе ги најдат највкусните лебови и печива, свежо печени секој ден. Исто така, за потрошувачите на „КАМ“ обезбеден е бесплатен паркинг простор за 117 возила.

– Продажната мрежа на „КАМ“ продолжува да расте, ова е нашиот 77. маркет.  Со асортиман кој го сочинуваат околу  1700 артикли меѓу кои добро познатите производи под КАМ марка, како и познати интернационални брендови, остануваме посветени на целта да го доближиме високиот квалитет по редовно ниски цени до сите граѓани – велат од „КАМ“.

Маркетот е во склоп на “КАМ центар“, кој наскоро ќе ги отвори вратите за јавноста. На 2200 квадратни метри, во современиот простор на „КАМ центар“ ќе бидат лоцирани повеќе брендови од различни дејности, чии имиња ќе се објават наскоро. Овој објект значително ќе придонесе за збогатување на шопинг искуството во градот.

 

ОТВОРАЊЕ НА НОВ КАМ МАРКЕТ ВО ПРИЛЕП !

📍 Улица “ЦАР САМОИЛ” Бр. 28
🕗 Работно време: од 08:00 до 21:00
🔲На површина од 519 м2

ОТВОРАЊЕ НА НАЈГОЛЕМОТ КАМ МАРКЕТ ВО ГЕВГЕЛИЈА !

📍 Улица ИНДУСТРИСКА Бр. 18а
🕗 Работно време: од 08:00 до 21:00
🔲На површина од 795 м2

ОТВОРАЊЕ НА 76 КАМ МАРКЕТ ВО ДЕЛЧЕВО  09.11.2022

📍 Булевар Македонија Бр. 6
🕗 Работно време: од 08:00 до 21:30
🔲На површина од 515м2

Повторно отворање на КАМ МАРКЕТ Битола / 16.07.2022

Модерниот изглед на КАМ маркетот во Битола идентичен како и на новите КАМ маркети е постигнат со применетото комплетно внатрешно и надворешно брендирање според препознатливиот корпоративен идентитет на компанијата.
📍 Локација: ул.”Коле Неделковски” бб
🕗Работно време: од 07:00 до 22:00 часот
🔲Површина: 345 m2

Отворање на КАМ Маркет во ЦЕНТАРОТ на Скопје (поранешен Цветен пазар) 27.12.2021

 

Модерен, простран, со богат асортиман на свежо, сопствена КАМ пекара и сопствен бесплатен паркинг.

📍 Локација: ул. Св.Кирил и Методиј бр. 3, Скопје
🕗Работно време: од 08:00 до 22:00 часот
🔲Површина: 647 m2

 

270128602_10161051899314863_6740144989506737823_n

270112622_10161051899289863_6890384768223496175_n270118945_10161051899929863_2439894831779422954_n

 

Отворање на КАМ Маркет во Битола, (Ул. РОКДАЈЛ Бр.18) 28.12.2021

📍 Локација: Ул. РОКДАЈЛ Бр.18, Битола (на ул. Партизанска, главниот влез за касарната. )
🕗 Работно време: од 07:30 до 21:30
🔲На површина од 365м2
57

 

НОВ КАМ Маркет во Прилеп. Отворање на 18.12.2021

Оваа сабота го отворивме нашиот најнов КАМ маркет во Прилеп 🎉 Погледнете ги фотографиите од отворањето и повелете и посетете го овој модерен маркет на адреса ул. Андон Слабејко бр. 33 Д/1. Маркетот располага со богата програма на свежи продукти, како и своја КАМ пекара.

 

1356

 

Повторно отворање на КАМ маркет во Илинден

Со голема радост на 15.12.2021 повторно го отворивме проширениот и реновиран маркет во Илинден.

Повелете и посетете го овој модерен и одлично опремен маркет

кој сега се протега на површина од 553 м2.
📍 Локација: ул. 534 бр.23, Илинден
🕗 Работно време: 07.30 до 22.00 часот
– Свежо печени пецива од нашата фурна
– Богат асортиман на свежо овошје, зеленчук, месо и риба!
1257
Отворање на нов КАМ маркет во Пробиштип, Скопје
На 02.10.2021 го отворивме нашиот најнов КАМ маркет во Пробиштип. Овој модерен и одлично опремен маркет располага и со своја КАМ пекара, постојано свежо овошје и зеленчук, како и свежо месо и риба.
Повелете и посетете го маркетот на адреса
📍  ул. Јордан Стојанов бр. 2

IMG_6815IMG_6816IMG_6821

 

Отворање на реновиран КАМ маркет во Козле, Скопје

Повторно го отворивме реновираниот, проширен, модернизиран #КАМ маркет во #Козле.
📍 ул. Козле бр. 53, Скопје
Овој маркет се простира на површина од 522м2 и нуди максимално удобна атмосфера за пазарување.
Во асортиманот на овој маркет влегуваат и свежо месо и риба, свежо овошје и зеленчук, пекара со свежи пецива, приватни КАМ марки и најразновидни светски брендови.
10

 

Отворање на КАМ маркет во Тетово (Prima Center)

Со големо задоволство го објавуваме отворањето на нов #КАМмаркет. Овој модерно уреден маркет на површина од 634м2 се наоѓа во склоп на трговскиот центар Prima во Тетово.

Маркетот поседува и сопствена КАМ пекара, а самиот трговски центар поседува и соодветен паркинг простор.

16293736825481629373682579

 

 

Повторно отворање на КАМ маркет во Охрид (KAM VILLAGE)

На 08ми јули го отворивме повторно нашиот КАМ маркет во Охрид (поранешен Отекс, сегашен KAM Village трговско-забавен центар).

Освен на денот на отворањето, КАМ маркет учествуваше и во останатата низа на настани во овој центар. 🔴 Повелете и посетете го токму овој маркет каде секогаш ќе најдете свежи пецива, овошје, зеленчук и месо, но и многу други акции.
Ве очекуваме на адреса: 📍 07-ми Ноември 179, Охрид

10B0C45F-4372-46F2-A22B-B0022E2925BF (1)D1254B1D-27BB-4A9A-9D5D-27BE8A45745E (1)Skype_Picture_2021_07_14T13_04_07_088ZSkype_Picture_2021_07_14T13_04_04_786ZSkype_Picture_2021_07_14T13_04_01_802Z

РЕНОВИРАЊЕ НА КАМ МАРКЕТ – ДЕБАР МААЛО (29.05.2021)

Повелете во нашиот реновиран #KAM маркет во Дебар Маало.
Проширен асортиман; свежо месо, богата понуда на производи за козметика и хигиена, основни прехранбени производи, десертни производи и грицки, алкохолни и безалкохолни пијалоци, средства за сончање, здрава храна, свежо овошје и зеленчук и уште многу други понуди и новитети.
Ве очекуваме!

Skype_Picture_2021_06_10T07_54_28_811ZSkype_Picture_2021_06_10T07_54_21_786ZSkype_Picture_2021_06_10T07_54_18_177Z

 

ПОВТОРНО ОТВОРАЊЕ НА КАМ МАРКЕТ – ГОСТИВАР (01.03.2021)

Со особена гордост КАМ маркет повторно го отвори сега реновираниот, пофункционален и попрегледен маркет во Гостивар.
Површина на маркетот: 340 м2
📍 Адреса: ул. Беличица бб (Кланица Горни Полог)

Овој маркет нуди пријатна атмосфера за пазарување, а понудата на производи е сеопфатна и во себе вклучува категории на високо квалитетни производи по економични цени, познати и докажани брендови, како и сопствени проверени марки. Ве повикуваме да го посетите маркетот што поскоро.

Market KAM gostivar

IMG_7388

 

ОТВОРАЊЕ НА НОВ КАМ МАРКЕТ – ВЛАЕ(24.02.2021)

На 24ти февруари го отворивме нашиот нов, модерен маркет во Влае, како дел од комплексот GardenInn.

📍 Локација: ул. 1606 бр.2 (населба ВЛАЕ, близу Лукоил)
🕗 Работно време: 07.30 – 22.00 часот

На самото отворање посетителите имаа можност да искористат:

– ограничени понуди на прехранбени производи кои важеа само на отворањето
– ограничени колични од производи за домаќинство одвоени само за овој настан
– попусти и изненадувања

*Дополнително, ве информираме дека на 22.02.2021 го затворивме маркетот на адреса “Иван Цанкар” бб. Ве очекуваме во новиот маркет на адреса ул. 1606 бр.2, близу Лукоил.

153529300_10160389453274863_6624521536106805889_o153134212_10160391685969863_941647066898853839_o

 

ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ НА КАМ МАРКЕТ ВО СТРУМИЦА (11.02.2021)

Овој четврток, на 11ти февруари, го отворивме нашиот нов, модерен маркет во Струмица на површина од 480m2
📍 Локација: ул. Маршал Тито бр. 142
🕗 Работно време: 07.30 – 22.00 часот.
Атмосферата на отворањето помина одлично, беа запазени сите мерки, а жителите на Струмица се пресреќни што имаат ново омилено место за пазарување, каде квалитетот на производите е на највисоко ниво, а цените се достапни за сите.

149002976_10160359799169863_7876009995349075631_o

КАМ ИНФОРМИРА

Добра вест за жителите на Ресен и околината: денеска на 6-ти април КАМ ги отвори вратите на НОВИОТ КАМ МАРКЕТ на ул. „Ленинова“ бр. 25! Овде ќе најдете квалитетни производи од домашни и странски брендови со типични, дисконтни КАМ-цени. Накусо, мaркет во кој вашите пари вредат повеќе. Нашиот тим во КАМ Ресен со нетрпение ве очекува!

Slika 2019-04-06 , 09.55.20

 

Почитувани жители на Гевгелија!

КАМ со гордост информира дека денеска во сабота, на 26 јануари во 7.30 часот ги отворивме вратите на реновираниот КАМ маркет во Гевгелија на улица „Слободан Митров Данко“ бб! По тој повод Ви подготвивме СУПЕР ПОНУДА по СУПЕР ЦЕНИ кои ќе важат само во овој маркет до исцрпување на залихите. Искористете ги овие понуди и акции по одлични цени! Ви благодариме што не посетувате во огромен број и со Вашето присуство го збогатувате овој настан.

Тимот на КАМ Гевгелија нестрпливо ве очекува!

viber image

viber image4

viber image2

viber image3

КАМ ИНФОРМИРА:

Празник за Гевгелија и гевгеличани и за сите останати граѓани на Македонија – сите вие бидете дел од радосниот настан! Во сабота, 26.01.2019 во 07.30 ч. се отвора реновираниот КАМ маркет во срцето на нашиот најтопол град Гевгелија, на ул. „Слободан Митров Данко“ бб! Ве очекува СУПЕР ПОНУДА по СУПЕР ЦЕНИ кои ќе важат само во овој маркет до исцрпување на залихите. Искористете ги овие понуди и акции по одлични цени!

Тимот на КАМ Гевгелија нестрпливо ве очекува!

 

Во Белград Лидл, во Неготино КАМ манија: Битка за евтини копани и банани!

Ако минатата недела Балканот сведочеше на долгите колони за евтино пилешко на отворањето на ланецот маркети Лидл во соседна Србија, вчера во Неготино, истата слика можеше да се види пред новоотворениот маркет КАМ.

Прочитај повеќе…(Фокус, 25/10/2018)
 

kolaz2

 

КАМ информира: 
Празник за Неготино – бидете и вие дел од настанот!
Во среда, 24.10.2018 во 07.30 ч. се отвора НОВ КАМ маркет на ул. „Партизанска“ бр. 29 во Неготино. Ве очекува СУПЕР ПОНУДА по СУПЕР ЦЕНИ кои ќе важат само во овој маркет до исцрпување на залихите! Искористете ги овие понуди по одлични цени!
 Нашиот КАМ тим Неготино ве очекува! 

Локација: http://maps.google.com/maps?q=41.489741,22.094979

 

КАМ ИНФОРМИРА

Кам – најголемиот синџир на хард-дисконти во Македонија и лидер на пазарот, со најголем број маркети, на 21. јули го отвора 70-тиот јубилеен маркет во Македонија, во Дебар.
Сакаме во оваа прилика да им се заблагодариме на нашите верни купувачи, кои со својата доверба и лојалност во текот на сите овие години придонесоа за нашиот успех.
Вашето задоволство за нас е секогаш на прво место!
Со почит и благодарност,
Ваш КАМ

 

Почитувани Дебарчани,
Со големо задоволство Ве информираме дека го отворивме нашиот јубилеен 70-ти маркет во Вашиот град со симболично сечење на црвената лента. Маркетот го наполнивме со Вашите омилени производи, но подготвивме и многу попусти и изненадувања. Ви Благодариме за Вашата посета во огромен број и бидете сигурни дека ќе одговориме на Вашите барања, бидејќи нашиот услужлив КАМ тим е подготвен и Ве очекува на заедничко дружење.

Со Почит,
Ваш КАМ

 

КАМ ИНФОРМИРА!
КАМ со гордост информира дека во среда, на 1. август во 7.30 часот ги отворивме вратите на реновираниот КАМ маркет ГТЦ – Скопје!
Ви благодариме што не посетивте во огромен број и со Вашето присуство го збогативте овој настан.
Вашиот услужлив КАМ тим Ве очекува!

 

КАМ ИНФОРМИРА

Утре (сабота, 21.04.2018) во 07.30 часот ве очекуваме на отворањето на новиот КАМ маркет во нас. Мичурин во Скопје, на ул. „Венијамин мачуковски“ бр. 34.
Ве очекува СУПЕР ПОНУДА по СУПЕР ЦЕНИ кои ќе важат само во овој маркет и само на денот на отворањето! Бидете дел од историскиот настан, искористете ги овие понуди по одлични цени!
Вашиот КАМ тим ве очекува со нетрпение! 🙂

 

КАМ ИНФОРМИРА
Добра вест за жителите на Кисела Вода и околината: во сабота, 17.02.2018 во 07:30 часот КАМ ги отвора вратите на НОВИОТ КАМ МАРКЕТ на ул. „Михаил Чаков“ бр. 5! Овде ќе најдете квалитетни производи од домашни и странски брендови со типични, дисконтни КАМ-цени. Накусо, мaркет во кој вашите пари вредат повеќе. Нашиот тим во КАМ Кисела Вода со нетрпение ве очекува!

 

КАМ информира: 
Празник за Бутел – бидете и вие дел од настанот!
Во сабота, 16.12.2017 во 08.00 ч. се отвора НОВ КАМ маркет на ул. „Петар Манџуков“ бр. 16 во срцето на Бутел. Многу изненадувања за сите посетители.
 Нашиот КАМ тим Бутел ве очекува! 

 

Почитувани жители на Крива Паланка,
Нашиот тим напорно работеше да Ви излезе во пресрет на Вашите желби и конечно денеска, на 18 ноември, ги отвори вратите на Вашиот нов КАМ маркет во Крива Паланка. По тој повод подготвивме специјални цени и попусти за Вашите омилени производи. Ве очекуваме на заедничко дружење да го одбележиме настанот.

 

Почитувани потрошувачи,
Ни претставува големо задоволство да Ве информираме дека на 28 Октомври, на улица „Октомвриска револуција“ во Куманово, свечено ги отворивме вратите на реновираниот КАМ Маркет. По тој повод подготвивме специјални цени и попусти за Вашите омилени производи. Ве очекуваме на заедничко дружење да го одбележиме настанот.

ЛОКАЦИЈА НА МАРКЕТОТ

OK image-0-02-04-176002f8ceed587b798e59c85c2febf3938858bdba25442c9b13a59d476fb492-V

Почитувани потрошувачи!
КАМ со гордост информира дека во сабота, на 19 Август во 7.30 часот ќе ги отвориме вратите на долго очекуваниот нов КАМ маркет во Маџари. За да ја наградиме Вашата стрпливост подготвивме многу изненадувања и подароци. Ве покануваме заедно да го одбележиме овој ден и да се дружиме. 
Ве очекуваме!
Секогаш Ваш КАМ.
локација: МАПА СО ЛОКАЦИЈА
ЛОКАЦИЈА НА МАРКЕТОТ

Почитувани потрошувачи!
КАМ со гордост информира дека во сабота, на 1. јули во 7.30 часот ги отворивме вратите на реновираниот КАМ маркет на улица „Охридска“ бр. 1, во срцето на Кавадарци!
Ви благодариме што не посетивте во огромен број и со Вашето присуство го збогативте овој настан.
Вашиот услужлив КАМ тим Ве очекува!
Kavadarci
КАМ ИНФОРМИРА
Празник за Велес и Велешани!
Во сабота, 17.06.2017 во 07:30 часот го отворивме реновираниот КАМ маркет на улица „Маршал Тито“ бб. 138 во Велес! Денот на отворањето беше исполнет со специјални попусти, подароци и други пријатни изненадувања. Ви благодариме што со Вашето присуство го збогативте убавиот настан!
Нашиот УСЛУЖЛИВ КАМ тим е секогаш тука за Вас!
KAM Veles 1Почитувани потрошувачи,
Задоволство ни е да Ве информираме дека денеска, на 24 Мај, го отворивме целосно реновираниот маркет во Струмица на Ул. „Гоце Делчев“ бб.
Дојдете навреме за специјалната понуда на денот на отворањето! Изненадувања за сите посетители!
Нашиот КАМ тим ве очекува. Добредојдовте!
image-0-02-04-1085363fce86464db66f7de814d9ecd3a7a6c527f85a14e2fe19ad3dd622919a-V
Почитувани потрошувачи, вашата стрпливост се исплатеше!
Во среда на 10 мај, во 8.00 часот за вас свечено се отворија вратите на нашиот реновиран маркет на ул. „Јане Сандански“ бр. 55 во Тетово! Маркетот од 179м2 е комплетно реновиран за ваше поудобно пазарување, така што сега е уште пофункционален и попрегледен. Асортиманот е дополнет со сопствени марки на КАМ, по добро познатите ниски цени.
Нашиот услужив КАМ тим ве очекува!
ПРАЗНИК ЗА ЧЕНТО!
Во сабота, 06.05.2017 год. свечено ги отворивме вратите на долго очекуваниот КАМ маркет во нас. Ченто на ул. „Маџари“ бб! Ви благодариме што не посетивте во огромен број!
Нашиот КАМ-тим е секогаш тука за Вас!
Kolaz
КАМ ИНФОРМИРА
Празник за Сарај и сарајлии! Во сабота, 29.04.2017 во 07:30 часот го отворивме новиот КАМ маркет на улица „20“ бр. 138 во срцето на Сарај! Денот го исполнивме со специјални попусти, подароци и други пријатни изненадувања. Ви благодариме што со Вашето присуство го збогативте убавиот настан!
Нашиот КАМ тим ве очекува!
Kolaz
Почитувани потрошувачи,
Вашата стрпливост се исплатеше!
Денеска, на 29 март, во 8.00 часот за Вас ги отворивме вратите на нашиот реновиран маркет на Ул. „29. Ноември“ во Кочани.
Маркетот е комплетно реновиран за Ваше поудобно пазарување, така што сега е уште пофункционален и попрегледен.
Асортиманот е дополнет со сопствени марки на КАМ, по добро познатите ниски цени.
Нашиот услужив КАМ тие ве очекува!
КАМ ИНФОРМИРА:
Во сабота, 4 фебруари 2017, КАМ го отвори својот реновиран маркет во Драчево, на ул. Ул. „Ратко Митровиќ“ бб во Скопје
Дојдете навреме за специјалната понуда на денот на отворањето! Изненадувања за сите посетители!
Нашиот КАМ тим ве очекува. Добредојдовте!
image-0-02-05-821e0c77419af4912fc8bdec69caf13db1fa52c604505091f5eb257f074ab5a9-V
Почитувани потрошувачи,
КАМ ИНФОРМИРА:
Во петок на 23 Декември го отворивме новиот КАМ маркет во населба Илинден – Скопје! Ве покануваме на заедничко дружење и мала забава за возрасните и најмалите во текот на целиот ден. За нејсреќните купувачи КАМ маркет подготви мали изненадувања на крајот од денот.
Нашиот КАМ тим ве очекува! Добредојдовте!
ukrasuvanje
Почитувани потрошувачи,
Вашата стрпливост се исплатеше!
Во среда, на 2. ноември, во 8.00 часот за Вас свечено се отворија вратите на нашиот реновиран маркет на ул. „Востаничка“ бр. 59 во нас. Црниче!
Маркетот од 200м2 е комплетно реновиран за Ваше поудобно пазарување, така што сега е уште пофункционален и попрегледен.
Асортиманот е дополнет со сопствени марки на КАМ, по добро познатите ниски цени.
Нашиот услужив КАМ тие ве очекува!

КАМ ИНФОРМИРА:
Во сабота, на 22 октомври, во Струга беше свечено отворен третиот КАМ маркет, лоциран во непосредна близина на Градскиот пазар, на 360 м2 продажна површина. Покрај постоечките маркети во Струга (до бензинската на „Макпетрол“ и наспроти мебел „Љачка“ на ул. „Партизанска“), со овој нов маркет, приватните марки на КАМ производите со врвен квалитет и ниски цени ќе станат уште подостапни до големиот број жители од Струга и околината.
Добредојдовте во новиот КАМ маркет – нашиот тим ве очекува!

 

14711073_10155460318189863_8430767952087868481_o

 

 

КАМ ИНФОРМИРА:
Во сабота, 8 октомври 2016, во 07.30 часот КАМ го отвори својот реновиран маркет во Штип, на ул. „Сремски фронт“ бр. 7.
Дојдете навреме за специјалната понуда на денот на отворањето! Изненадувања за сите посетители!
Вашиот КАМ тим се радува на Вашата посета!

КАМ ИНФОРМИРА:
Во понеделник, 29. август 2016, КАМ повторно го отвори својот реновиран маркет во Влае, на ул. „Ангел Динев“ бр. 3а.
Дојдете навреме за специјалната понуда на денот на отворањето! Изненадувања за сите посетители!
Нашиот КАМ тим ве очекува. Добредојдовте!

КАМ ИНФОРМИРА:
Во петок, 19. август 2016, во 07.30 часот КАМ повторно го отвори својот реновиран маркет во Кисела Вода, на ул. „Христо Татарчев“ бр. 69.
Дојдете навреме за специјалната понуда на денот на отворањето! Изненадувања за сите посетители!
Вашиот КАМ тим се радува на Вашата посета!

КАМ ИНФОРМИРА:
Отворен новиот КАМ маркет на Новоселски пат (Ново Село, Скопје)!
Во сабота, на 6. август со сечење на црвена лента свечено беше отворен долгоочекуваниот КАМ маркет на Новоселски пат. Редиците од задоволни и насмеани купувачи сведочеа за ценењето за квалитетот и цените кои ги наоѓаат само во КАМ маркет. За бројните посетители имаше пријатни изненадувања и подароци.
Работно време на маркетот е од понеделник до сабота: 08:00-22:00 часот, и во недела: 08:00-17:00 часот.
Нашиот КАМ тим ве очекува! Добредојдовте!

Kolaz

КАМ ИНФОРМИРА:
Со големо задоволство Ве известуваме дека во сабота, 6. aвгуст 2016, повторно го отворивме КАМ маркет на ул. „50. Дивизија“ бб (кај МВР).
Нашиот КАМ тим ве очекува. 

КАМ ИНФОРМИРА:
Во сабота 30 јули започна со работа реновираниот КАМ маркет Аеродром со површина од 260 м2 кај Воениот базен на ул. „Ангел Димовски“ бр. 4.
Нашиот КАМ тим ве очекува. Добредојдовте!

КАМ ИНФОРМИРА:
На 13 Јули го отворивме новиот КАМ маркет во Тетово со површина од 276 м2. на „Илинденска“ 217а. Очекувајте широк асортиман на производи и редовна достава на свежо овошје и зеленчук. Комплетно пристапен и адаптиран, со сопствени паркинг места.

Ве очекуваме на новата локација!