fbpx

Ново во асортиманот на Кам

POST_FB_MK-25.10.2021-НОВО-Пица-вегетаријанска (1)

боровница-ново чистени ракчиња-ново

 

 

NOVOSTI_-gusto-zachin-so-povekje-zelenchuk

01.04.2021

NOVOSTI_-ТЕЛЕШКИ-БУТ-1-КГ

 

18.03.2021. 

NOVOSTI_-ПЕРСИЛ

Persil течен детергент од 2.5 л НОВО во КАМ маркет. Овој детергент е одличен за оние со нежна и чувствителна кожа и е доволен за 50 перења. Ве очекуваме во нашите маркети!

—————————————————————————————————————————

03.03.2020

NOVOSTI_-НАМАЗИ-Х2

Без глутен! Органски! Веган (посни)! Без соја и најважно – богати со протеини! Green Food намазите со вкус на пилешка и јетрена паштета. Совршена текстура, вкусни и здрави, знаеме дека токму овие намази ќе станат вашите омилени.