fbpx

Супер понуда!

САМО ОД ПОНЕДЕЛНИК ДО СРЕДА кутии за складирање, заштитни футроли, како и таблети за машина за миење садови. Целата понуда ќе ја пронајдете тука

PON-DO-SREDA_-Вреќа-заштитна+вреќа-за-скадирање+таблети-finish

 

 

08.03.2021

DOMENICA тулумби 500 г ЗА САМО 93 ден.

Вистински хит производ се MILORD бисквитите: посни или со путер.
Ваше е само да одберете и да дојдете во КАМ маркет. Целата понуда од оваа недела е тука.

SUPER-VIKEND_-БИСКВИТИ-Х2+ТУЛУМБИ

 

11.03.2021

Германски квалитет! Omira пудинг со вкус на чоколадо и ванила и NEUBURGER пудинг чоко крем со павлака и екстракт меурчиња!

За љубителите на чоколадо со експандиран ориз имаме и одлична понуда на SUN RICE млечното чоколадо кое освен експандиран ориз, содржи и житарки.

Целиот леток од оваа недела е тука 

SUPER-VIKEND_-ПУДИНГ-Х2+ЧОКО-МУС+САНРАЈЗ