fbpx

НОВО!

 

Ново-салути-флипс (1)

 

 

 

Lalin, кам марката за козметика и нега, сега со нов производ за вашето тело. Лосион со витамин Е и алое вера или авокадо. Одлична цена, идеален за хидратација на телото, со активни состојки и брза апсорпција.

POST_FB_MK-03.01.2022-НОВО-Лалил-лосион-алое-вера POST_FB_MK-03.01.2022-НОВО-Лалил-лосион-авокадо