fbpx

Ново

 

`

 

 

 

Подгответе се за празниците со одлични производи од КАМ маркет. Супер понуди на алкохолни и безалкохолни пијалоци!
SLIDE_1_disco

 

 

Нашиот бренд Sunny Fantasy нуди богат избор на замрзнато овошје и зеленчук!

Побарајте ги сите продукти во нашите фрижидери, висок квалитет и ниска цена се нашата филозофија.

Боровница,-јагода-и-микс-сани-фанатаси

НОВА КАМ марка – Сечи Печи, само одмрзнете и испечете!
SLAJD_3_-Сечи-печи--кроасан-со-како,-пита-вртена,-кифли-со-сусам

08.04.2021

Органски (веган, посно) млеко во КАМ маркет! Одберете некое од млеката од соја, бадем или ориз! Овие производи се без глутен, без лактоза, без додаден шеќер и 100% вегански!

NOVO_Berief-органско-млеко-х3

 

25.03.2021

NOVO_ЧАЕВИ-ЛИПТОН+ОВЕСНИ-КАШИ-Х2

 

18.03.2021

Во одредени маркети ќе ги пронајдете пелените VIOLETA со гратис влажни марамици по цени на акција, побрзајте и проверете дали имаме залихи токму во вашиот маркет!
Persil течниот детергент за чувствителна кожа е уште еден фантастичен производ со супер квалитет кој ќе го пронајдете во КАМ маркет за само 429 ден.
Целата понуда од  летокот оваа недела ќе ја пронајдете со клик тука.
NOVO_-ПЕЛЕНИ-ВИОЛЕТА+ПЕРСИЛ-ТЕЧЕН

 

 

11.03.2021

ALPIKO крем од кикиритки со 33% кикиритки само во КАМ
100% природни веган намази од PODRAVKA со вкус на тиквички и киноа и вкус на зеленчук и семки

DEVELEY дресинг за цезар салата без додадени конзерванси

Побарајте го целиот НАЈНОВ леток тука

NOVO_-ДРЕСИНГ+НАМАЗИ-Х2-ПОДРАВКА+АМИА-КРЕМ (1)