fbpx

Vita

Vita – марка КАМ за производи со кои ќе се храните поздраво и помалку калорично. Во асортиманот на Вита се вклучени и јаткасти барови, мусли, оризови галети, интегрални колачиња и многу други продукти.

 

Побарајте го албумот со сите Вита продукти со клик тука.

Микс семиња AMIA

Чиа семе AMIA

Киноа семе AMIA

Хелда AMIA

Мусли тропско овошје AMIA

Кокосово масло AMIA

Суви урми без семка AMIA

Свежи урми со семка AMIA

Суво грозје AMIA

Сушен ананас AMIA

Суви сливи AMIA

Суви смокви VITA

Сиров бар VITA

Оризови галети VITA

Ленено семе VITA

Суви кајсии AMIA

Јаткаста плочка VITA

Ѓумбир во прав VITA

Сушена брусница VITA