fbpx

Типично за кам

Twissy 100% природни сокови и смутиња! Супер цени и супер извор на витамини! Побарајте ги во вашиот КАМ маркет!

SLAJD_3_-Сокови-TWISSY-2

Нашата КАМ марка Fiesta нуди богат избор на различни кафиња со висок квалитет, но во своето портфолио вклучува и какао, топло чоколадо и чаеви. Побарајте ги производите во нашите КАМ маркети.

TIPICNO_-кафиња-нови-фиеста

TIPICNO_Hochwald-крем-за-готевење+крем-од-500мл+Кондензирано-млеко+ледено-кафе

Германски квалитет и производи со проверено потекло. Оваа недела како дел од супер акцијата во КАМ ќе ги пронајдете производите на HOCHWALD

01.04.2021TIPICNO_-СОК-ФРУКТАЛ+ЈАГОДА-САНИ+ОРЕО-МИЛКА

25.03.2021

SUPER-VIKEND_-НИВЕА-ЛИНИЈА-ИЗБОР

 

18.03.2021

Германски квалитет по супер цена во вашиот КАМ маркет.
Течен сапун со пумпа LA LIGNE, сјај за машина за садови MINEL и течен абразив Jedentag се само дел од понудите оваа недела (сите ќе ги пронајдете тука)

TIPICNO_-СЈАЈ-ЗА-МАШИНСКО+АБРАЗИВ+ТЕЧЕН-САПУН

 

11.03.2021

 

Одлични брендови со фантастична цена

  • Aviko паниран кромид 400 г замрзнат производ
  • Gusto зачин 250 г со 12% сушен зеленчук
  • COLUMBUS рибји стапчиња 250 г

Одберете нешто од нашиот асортиман на слатки производи и побрзајте во локалниот КАМ маркет. Целата понуда ќе ја пронајдете со клик тука, но не заборавајте дека во нашите маркети има уште многу производи на акција, но и производи со редовно најдобри цени. Ве очекуваме.
TIPICNO_-АВИКО-КРОМИД+ЗАЧИН-ГУСТО+ВИЧИ-ФИЛЕТИ