fbpx

Супер викенд

Почитувани потрошувачи,
Секој викенд Ви подготвуваме специјални производи по специјални цени. Не ја пропуштајте можноста да ги набавите Вашите омилени производи по супер поволни цениsuper-vikend_-СУПЕР-ВИКЕНДХ3-(МОРКОВ+ОВЧО-БИЕНО-СИРЕЊЕ-ЗДРАВЈЕ+САЛАМА-ОД-ПИЛЕШКИ-ГРАДИ-МИК)